Projektas

HIAB manipuliatorius X-HIPRO 192 su MULTILIFT 18S

2021 10 08

HIAB manipuliatorius X-HIPRO 192, skirtas profesionaliam naudojimui, visos jo funkcijos valdomos radijo bangų pultu. Labai patogi šio hidraulinio įrenginio papildoma parinktis, leidžianti saugiai dirbti neišplatinus atraminių kojų – įrenginys automatiškai reguliuoja savo keliamąją galią. Ypatinga yra ir šio galiūno hidraulinė sistema, ji paskirsto alyvos srautą, atsižvelgiant į operatoriaus vienu metu naudojamas šio įrenginio funkcijas ir jų naudojimo greitį. Keliant krovinį veikia krovinio švytavimo slopinimo sistemos, tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Operatorius taip pat gali naudotis operatoriui skirta platforma ant įrenginio: palypėjus aukščiau ant jos, įsijungia apsaugos sistema, kuri neleidžia manipuliatoriaus strėlei sužeisti ant platformos stovinčio darbuotojo. O galinga strėlė yra net 10,8 metrų siekio, kurios gale galima kelti net 1,5 tonos krovinio. Šis hidraulinis manipuliatorius taip pat susilanksto iš ir į transportinę padėtį vienos radijo pulto svirties paspaudimu – operatoriui belieka tik mėgautis šia automatine įrenginio savybe.
Ant sunkvežimio rėmo taip pat įrengtas konteinerių keltuvas MULTILIFT 18S, kurio keliamoji galia net 18 tonų. Kaip ir manipuliatorius, šis keltuvas taip pat turi tokią pat hidraulinę sistemą, automatiškai didinančią keltuvo alyvos srautą priklausomai nuo naudojamų funkcijų kiekio ir greičio. Keltuvas sukomplektuotas su daugybe patogių papildomų parinkčių, konteinerio pakėlimo parinktimi, kuri tausoja tiek konteinerio pavažas tiek ant keltuvo įrengtas konteinerio atramas, radijo bangų pultą saugiam operatoriaus darbui, parinktis švelniam konteinerio nukėlimui, mechaniškai reguliuojama keltuvo kablio padėtis.
Sunkvežimis už savęs temps universalią priekabą HUEFFERMANN, ji skirta transportuoti vieną konteinerį, užtraukiamą kabliniu keltuvu ir net du konteinerius pakeliamus alkūniniu grandininiu keltuvu. Priekaba sukomplektuota su pneumatika nuleidžiamu sukabinimo įtaisu, tai leidžia patogiai pakrauti konteinerius iš abiejų priekabos pusių. Vežamas konteineris saugiai tvirtinamas prie priekabos rėmo grandinių ir kaiščių sistema ar keturių, pneumatika valdomų, kablių sistema, kur kiekvienas kablys užrakina konteinerį net 2,5 tonos jėga.“


Metalo g. 7, LT-02190 Vilnius
Tel./Fax +370 5 23 29 001
El. paštas: enax@enax.lt

Darbo laikas:
I-V 8:00-17:00

Konsultacija: +370 5 23 29 001
Servisas: +370 5 23 29 001
logo
Vardas
Telefonas
El. paštas
Žinutė